Zostań PRO!
InsERT nexo PRO z rabatem do 80%


Insert GT dla biur rachunkowych - nowa jakość Twojej pracy!

Insert GT to specjalne pakiety oprogramowania przygotowane dla biur rachunkowych. Są to kompleksowe rozwiązania, które pomagają w prowadzeniu rachunkowości, kadrowości i płac, a także wspierają zarządzanie dokumentacją i komunikację z klientami.

Pakiety Insert GT zostały stworzone z myślą o biurach rachunkowych, które poszukują kompleksowych i wydajnych narzędzi ułatwiających codzienną pracę i pozwalających na poprawienie świadczonych usług. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, oprogramowanie Insert GT dla biur rachunkowych zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę oraz wysoką jakość przetwarzanych danych. Pakiety i programy są zgodne z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi, co ułatwia spełnianie wymagań urzędowych. Dzięki wykorzystaniu pakietów Insert GT biura rachunkowe mogą także zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność swojej pracy. Generowanie raportów i analiz finansowych, a co za tym idzie, skuteczne zarządzanie finansami swojego przedsiębiorstwa lub klientów, nigdy nie było prostsze! Insert GT - pakiety specjalne dla biur rachunkowych

Moduł Programy Cena
Kup On-line
Biuro Rachunkowe - Rachmistrz GT
- Rewizor GT
- Subiekt GT
2 355.00
Biuro Rachunkowe Plus - Rachmistrz GT
- Rewizor GT
- Biuro GT
- Subiekt GT
3 035.00
Biuro Rachunkowo-Płacowe - Rachmistrz GT
- Rewizor GT
- Gratyfikant GT
- Subiekt GT
3 985.00
Biuro Rachunkowo-Płacowe Plus - Rachmistrz GT
- Rewizor GT
- Gratyfikant GT
- Biuro GT
- Subiekt GT
4 675.00
Doradca podatkowy - Rachmistrz GT
- Rewizor GT
- Gratyfikant GT
- Gestor GT
- Subiekt GT
4 475.00
Doradca podatkowy PLUS - Rachmistrz GT
- Rewizor GT
- Gratyfikant GT
- Gestor GT
- Biuro GT
- Subiekt GT
5 045.00

Insert GT - pojedyncze moduły
Moduł Liczba firm Wersja
podstawowa
Kup On-line
Biuro GT b.o. 795.00
Rewizor GT 5 1 436.00
Rewizor GT
- rozszerzenie ilości firm
5 tel.
Rachmistrz GT 30 495.00
Rachmistrz GT
- rozszerzenie ilości firm
10 tel.
Gratyfikant GT 5 1 396.00
Gratyfikant GT
- rozszerzenie ilości firm
5 tel.
Gratyfikant GT
- nieograniczona ilość firm
b.o. tel.


Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

Insert GT dla biur rachunkowych - co znajdziesz w ofercie?

Kategoria Insert GT dla biur rachunkowych to oferta programów i modułów przeznaczonych specjalnie dla biur rachunkowych oraz doradców podatkowych. W skład oferty wchodzą pakiety specjalne oraz pojedyncze moduły, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

W pakietach specjalnych dla znajdują się między innymi Rachmistrz GT, Rewizor GT, Subiekt GT oraz opcjonalnie Biuro GT lub Gratyfikant GT. Każdy z tych programów ma za zadanie ułatwić pracę biura rachunkowego i zapewnić kompleksowe wsparcie w zarządzaniu firmami klientów. W zależności od indywidualnych potrzeb dostępne są różne wersje pakietów, oferujące różne kombinacje programów. Poza opcjami specjalnymi dostępne są również pojedyncze moduły, które warto dokupić w celu rozbudowy istniejącego systemu. Zalicz się do nich między innymi Biuro GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT oraz Gratyfikant GT, z różnymi wersjami i alternatywami rozszerzenia. Dzięki ofercie Insert GT dla biur rachunkowych mają one dostęp do profesjonalnych narzędzi, które pomagają w codziennej pracy i pozwalają na skuteczne zarządzanie firmami klientów.

Dlaczego warto kupować oprogramowania księgowo-kadrowe do firm?

Kupując oprogramowanie księgowe, zyskujemy dostęp do aktualnych przepisów podatkowych i prawa pracy, co ułatwia prowadzenie firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo, dzięki zintegrowaniu różnych modułów, programy te umożliwiają bardziej czytelny przepływ informacji między działami. Będzie to widoczne w poprawie efektywności pracy w firmie. To także szybkie generowanie dokumentów finansowych, takich jak faktury, rachunki czy zestawienia podatkowe. Produkty z tej kategorii pozwalają także na sprawną obsługę wynagrodzeń, deklaracji ZUS i podatkowych oraz prowadzenie ewidencji pracowników. Warto zainwestować w dobrej jakości oprogramowania, ponieważ niesie to ze sobą gwarancję precyzyjnego wykonywania codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy.