Zostań PRO!
InsERT nexo PRO z rabatem do 80%


Programy handlowy InsERT Nexo

Zaawansowane, wszechstronne, skuteczne – poznaj ofertę na programy Insert Nexo

Skuteczne oprogramowanie pozwala na zwiększenie wydajności i efektywności procesów zachodzących w każdym przedsiębiorstwie. Wpływa na poprawę obsługi łańcucha dostaw czy przekłada się na wysokiej jakości kontakt z klientami. W naszym asortymencie posiadamy wyspecjalizowane oprogramowanie z serii Nexo – zaawansowane systemy do zarządzania różnymi procesami w firmach.

Program Insert Nexo to bardzo skuteczny software, dostosowany do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorców. To wszechstronna seria, ułatwiająca zarządzanie firmą na wielu etapach.

Subiekt-nexo
Insert program magazynowy Subiekt Nexo
Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi działu handlowego. Jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw: sklepów, hurtowni, magazynów, składów, fabryk, zakładów rzemieślniczych itp. Następca bardzo popularnego programu Subiekt GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Subiekt Nexo
Subiekt Nexo PRO
cena: 695.00 zł netto
więcejkup teraz
Gestor-nexo
Insert program CRM Gestor Nexo
program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Gestor Nexo
Gestor Nexo PRO
cena: 455.00 zł netto
więcejkup teraz
Rewizor-nexo
Insert program finansowo-księgowy Rewizor Nexo
System finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac. Dodatkowymi atutami programu są atrakcyjna cena i prosta obsługa. Następca bardzo popularnego programu Rewizor GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Rewizor Nexo
Rewizor Nexo PRO
cena: 1 395.00 zł netto
więcejkup teraz
Rachmistrz-nexo
Insert program księgowy KPiR Rachmistrz Nexo
Doskonała propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm. Następca bardzo popularnego programu Rachmistrz GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Rachmistrz Nexo
Rachmistrz Nexo PRO
cena: 396.00 zł netto
więcejkup teraz
Gratyfikant-nexo
Insert program kadrowo-płacowy Gratyfikant Nexo
System kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji. Następca bardzo popularnego programu Gratyfikant GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Gratyfikant Nexo
Gratyfikant Nexo PRO
cena: 1 745.00 zł netto
więcejkup teraz
vendero
Insert Vendero - witryna / sklep internetowy
Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.
cena: tel. zł netto
więcej
Subiekt-123
Insert program magazynowy w chmurze Subiekt 123
przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Dostęp przez stronę WWW umożliwia prace z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
cena: 14.90 zł netto
więcejkup teraz
zarezerwuj-pl
Insert portal rezerwacji Zarezerwuj.pl
to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online.
cena: 290.00 zł netto
więcejkup teraz
portal-biura
Insert Portal Biura dla biur rachunkowych / OCR
wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych: Rewizorem nexo, Rewizorem GT, Rachmistrzem nexo i Rachmistrzem GT.
cena: tel. zł netto
więcej

Dlaczego program Insert Nexo to dobry wybór?

Program taki jak Subiekt Nexo (następca popularnego Subiekt GT, który również dostępny jest w naszym asortymencie) wpływa na kilka różnych procesów firmowych. Systemy ułatwiają obsługę działów handlowych (np. procesów zamówień materiałów czy zarządzanie magazynami), pracę przy dziale kadr i płac, funkcjonowanie i budowę trwałych relacji z klientami, a także opracowywanie rozliczeń księgowych i finansowych.

Program Insert z serii Nexo możesz zintegrować z narzędziami takimi jak czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, urządzenia biurowe i wieloma innymi sprzętami, które ułatwiają pracę firmy. Wspomnijmy, że działanie programów Nexo wpływa pozytywnie na czas przeprowadzenia procesów w przedsiębiorstwie, a dzięki temu ułatwia rozwój na wielu płaszczyznach.

Jakiego rodzaju programy Nexo znajdziesz w naszej ofercie?

Posiadamy zaawansowane programy z serii Nexo. Wśród nich dostępny jest między innymi wspomniany już Subiekt Nexo (do obsługi działu handlowego), Gestor Nexo (CRM do usprawnienia kontaktu z klientami), Rewizor Nexo (przeznaczony do działań księgowo-finansowych) i wiele innych systemów.

Jeżeli masz pytania dotyczącego tego jak działa program Insert Nexo, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy we wdrożeniu oprogramowania i wskażemy jak wydajnie korzystać z jego możliwości. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów.