System ERP Navireo - dla firm o nietypowych wymaganiach

Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa użytkownicy Navireo mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

Narzędzie uszyte na miarę
Navireo zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Wśród klientów są i średnie, i duże firmy, m.in. producenci odzieży, butów i zabawek, piekarnie i masarnie, dystrybutorzy środków chemicznych i higienicznych, a także teatr i firma energetyczna. Jak to możliwe? System można dopasować do specyficznych potrzeb każdego klienta.

Intuicyjna obsługa
Prosty i jasny sposób komunikowania się Navireo z użytkownikiem sprawia, że obsługuje się go intuicyjnie – mimo wielu złożonych funkcji. Wiedzę na temat obsługi można łatwo przyswoić, a sama praca z programem nie jest absorbująca.

Niezawodność i wydajność
System przetworzy nawet bardzo dużą liczbę dokumentów. Może z niego korzystać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.

Obszary biznesowe wspierane przez Navireo

SPRZEDAŻ
szybciej i efektywniej
Wspiera sprzedaż stacjonarną i internetową, detaliczną i hurtową, a także pracę w terenie przedstawicieli handlowych. Umożliwia też sprzedaż poprzez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, także zagraniczne. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach. Z pomocą Navireo można prowadzić nawet rozbudowane kampanie marketingowe.
MAGAZYN
Kompleksowe zarządzanie
Kontrola stanu zapasów, lepsze planowanie zamówień, pilnowanie stanów minimalnych, skrócenie kosztów realizacji dostaw, mniejsze koszty dystrybucji, sprawdzanie terminów ważności towarów – to wciąż nie wszystkie korzyści w obszarze zarządzania magazynem, które przyniesie Navireo. A efektywne składowanie zapasów to klucz do trzymania dyscypliny w zakresie kosztów.
KSIĘGOWOŚĆ i FINANSE
zawsze pod kontrolą
Kursy walut, dane kontrahentów na podstawie NIP z bazy GUS, aktywność numeru VAT w systemie VIES, komunikaty z urzędów skarbowych – wszystkie te informacje są na bieżąco aktualizowane. Navireo ERP jest też przystosowany do tworzenia i wysyłania informacji w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego i umożliwia comiesięczne raportowanie ewidencji VAT.
ZARZĄDZANIE FIRMĄ
optymalizacja działań
Aktualizacja danych o zrealizowanych transakcjach, zamówieniach, reklamacjach, dostawach i stanach magazynowych odbywa się na bieżąco. Informacje raz wprowadzone do systemu są dostępne z wielu miejsc, bo cały program pracuje w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to wygodniejszą i szybszą pracę. Navireo daje też możliwość generowania prostych i rozbudowanych zestawień i raportów, które pomagają szybko dostrzec obszary wymagające zmian i optymalizacji.
DZIAŁ IT
łatwa konfiguracja i zarządzanie
Zarządzanie, ustawianie parametrów, tworzenie profili – administrowanie możliwe jest z dowolnej lokalizacji, wystarczy dostęp do internetu
Przykładowy ekran systemu Navireo: