InsERT - programy dla firm i biur rachunkowych

Subiekt-nexo
Insert program magazynowy Subiekt Nexo
Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi działu handlowego. Jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw: sklepów, hurtowni, magazynów, składów, fabryk, zakładów rzemieślniczych itp. Następca bardzo popularnego programu Subiekt GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Subiekt Nexo
Subiekt Nexo PRO
cena: 695.00 zł netto
więcejkup teraz
Gestor-nexo
Insert program CRM Gestor Nexo
program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Gestor Nexo
Gestor Nexo PRO
cena: 455.00 zł netto
więcejkup teraz
Rewizor-nexo
Insert program finansowo-księgowy Rewizor Nexo
System finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac. Dodatkowymi atutami programu są atrakcyjna cena i prosta obsługa. Następca bardzo popularnego programu Rewizor GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Rewizor Nexo
Rewizor Nexo PRO
cena: 1 395.00 zł netto
więcejkup teraz
Rachmistrz-nexo
Insert program księgowy KPiR Rachmistrz Nexo
Doskonała propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm. Następca bardzo popularnego programu Rachmistrz GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Rachmistrz Nexo
Rachmistrz Nexo PRO
cena: 396.00 zł netto
więcejkup teraz
Gratyfikant-nexo
Insert program kadrowo-płacowy Gratyfikant Nexo
System kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji. Następca bardzo popularnego programu Gratyfikant GT.
Program dostępny jest w dwóch wersjach:
Gratyfikant Nexo
Gratyfikant Nexo PRO
cena: 1 745.00 zł netto
więcejkup teraz
vendero
Insert Vendero - witryna / sklep internetowy
Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.
cena: tel. zł netto
więcej
subiekt_gt
Insert program magazynowy Subiekt GT
Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi działu handlowego. Jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw: sklepów, hurtowni, magazynów, składów, fabryk, zakładów rzemieślniczych itp.
cena: 756.00 zł netto
więcejkup teraz
gestor_gt
Insert program CRM Gestor GT
moduł CRM przeznaczony jest do kompleksowej obsługi kontaktów z klientami. Umożliwia ewidencje kontaktów z kontrahentami, tworzenie zestawień szans sprzedaży, zbiorcze wysyłanie maili do klientów itp.
cena: 559.20 zł netto
więcejkup teraz
rewizor_gt
Insert program finansowo-księgowy Rewizor GT
System finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac. Dodatkowymi atutami programu są atrakcyjna cena i prosta obsługa.
cena: 1 436.00 zł netto
więcejkup teraz
rachmistrz_gt
Insert program księgowy KPiR Rachmistrz GT
Doskonała propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm.
cena: 495.00 zł netto
więcejkup teraz
gratyfikant_gt
Insert program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT
Nowoczesny system kadrowo-płacowy, polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.
cena: 1 396.00 zł netto
więcejkup teraz
Subiekt-123
Insert program magazynowy w chmurze Subiekt 123
przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Dostęp przez stronę WWW umożliwia prace z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
cena: 14.90 zł netto
więcejkup teraz
zarezerwuj-pl
Insert program magazynowy Zarezerwuj.pl
to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online.
cena: 290.00 zł netto
więcejkup teraz
portal-biura
Insert program magazynowy Portal Biura
wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych: Rewizorem nexo, Rewizorem GT, Rachmistrzem nexo i Rachmistrzem GT.
cena: tel. zł netto
więcej