Urządzenia Auto-Id - drukarki etykiet, skanery kodów

Wszechstronne drukarki kodów kreskowych i inne urządzenia do ewidencjonowania towarów

Odpowiednie ewidencjonowanie towarów wpływa na zachowanie porządku w magazynie czy sklepie, ułatwia sprzedaż oraz przyjmowanie określonych produktów. Aby w pełni cieszyć się możliwościami jakie dają kody kreskowe gs1, należy wyposażyć punkt handlowo-usługowy lub magazyn w wysokiej jakości produkty do ich obsługi. W naszej ofercie znajdziesz między innymi drukarki kodów kreskowych czy inne sprzęty, które pozwolą na efektywną pracę w każdych warunkach.

Co znajdziesz w naszej ofercie? Posiadamy drukarki kodów kreskowych, terminale mobilne, drukarki kart, stacjonarne czytniki kodów, taśmy termotransferowe oraz oprogramowanie do obsługi miejsc takich jak magazyny czy sklepy. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów, jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanego u nas asortymentu.
Drukarki Etykiet

przeznaczone do drukowania oznaczeń na produkty, opakowania itp. Mają zastosowanie w dziedzinach znakowania dokumentów, etykiet laboratoryjnych, transportowych.

Drukarki Kart

Przeznaczone do zadruku kart plastikowych i magnetycznych. Wybrane modele umożliwiają także laminację i programowanie.

Terminale mobilne

Urządzenia mobilne ze skanerem kodów kreskowych. Idealne na halę produkcyjną, do magazynu, dla logistyki itp.

Czytniki kodów

Służą do wprowadzania kodów towaru do systemów sprzedaży, wprowadzania towarów na magazyn, odczytu kodów z recept i leków, numerów kart stałego klienta

Etykiety

Etykiety do drukarek kodów kreskowych. Wykonane z najbardziej popularnych materiałów: papier termiczny, termotransferowy, forlia polietylen, polipropylen, poliester.

Taśmy termotransferowe

Wysokiej jakości taśmy termotransferowe do zadruku wszystkich rodzajów etykiet.Oferujemy taśmy: woskowe, woskowo-żywiczne oraz żywiczne.

Zebra Designer Professional 3

Program do projektowania, edycji i drukowania etykiet, z możliwością pobrania danych z baz danych.
Przeznaczony do stosowania z drukarkami Zebra.

Program BarTender

Program do projektowania, edycji i wydruku etykiet. Oferuje możliwość integracji z innymi systemami.
Obsługuje drukarki wielu producentów.

NiceLabel

Aplikacja do projektowania i drukowania etykiet. W zależności od wersji, umożliwia projektowanie, drukowanie oraz tworzenie własnych formularzy obsługi procesu drukowania etykiet

Gdzie można wykorzystać kody kreskowe? W jaki sposób je obsługiwać?

Kody kreskowe GS1 to standard ułatwiający zachowanie łańcucha dostaw. Dzięki temu towary wypuszczane z produkcji bez problemu będą przyjęte przez przewoźnika, umieszczone na magazynie, wydane do sprzedaży oraz na samym końcu – sprzedane klientowi indywidualnemu. Kody są więc przydatne w całym łańcuchu handlowo-produkcyjnym. Nadają się także do uproszczenia pracy kurierów, którzy wydają i przyjmują paczki.

Urządzenia dostępne w naszej ofercie ułatwiają najpierw druk kodów i wprowadzanie ich do bazy, następnie odczytywanie tych emblematów na różnych etapach. Posiadamy wyłącznie wydajne sprzęty takie jak drukarki kodów kreskowych, zapewniające skuteczne i wyraźne tworzenie kolejnych kodów dla firm z wielu branż.

Jakie drukarki kodów kreskowych znajdziesz w naszym asortymencie?

Posiadamy drukarki kodów kreskowych takich firm jak między innymi Zebra. Ich oferta jest niezwykle szeroka i adresowana zarówno do niewielkich przedsiębiorstw, jak i bardzo dużych podmiotów. Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.