Masz pytania?
 
 22 424-12-40, 22 427-50-90
NiceLabel Cloud System drukowania w chmurze

NiceLabel Cloud System drukowania w chmurze

Producent: NiceLabel

Nicelabel to jeden z najczęściej używanych na świecie programów do projektowania i drukowania etykiet, kodów kreskowych.
Nicelabel Cloud to rozbudowany system projektowania i zarądzania środowiskiem etykietowania dostępny w całości w chmurze.

Zapytaj o indywidualną ofertę:
tel. 22-424-12-40, email:
demo

Wydanie Nicelabel Cloud umożliwia użycie szeokiej palety komponentów dostępnych w chmurze, z szerokimi możliwościami wykorzystywanych funkcji. Zawiera wszystkie możliwości dotyczące użycia w projekcie etykiet tekstu, grafiki, kodów kreskowych.

    Korzystaj z chmury do centralnego projektowania i przechowywania etykiet. Dostęp do nich i drukowanie ich z dowolnego miejsca.
  • Wdrożenie rozwiązania do etykietowania w ciągu kilku minut
  • Po prostu projektuj etykiety z dowolnego komputera w dowolnym miejscu
  • Bezpieczne przechowywanie etykiet i danych oraz zarządzanie nimi w chmurze
  • Integracja etykietowania z danymi produktów
  • Łatwe skalowanie drukowania w całej firmie
  • Płać za subskrypcję i obniżaj całkowity koszt posiadania
  • Drukowanie bez infrastruktury lokalnej

Łatwe projektowanie etykiet z kodami kreskowymi w ciągu kilku minut

NiceLabel Cloud zawiera wbudowany projektant etykiet, który zapewnia znajome środowisko użytkownika podobne do programu Microsoft Word. Możesz szybko zaprojektować profesjonalne etykiety bez pomocy IT, bez wcześniejszej wiedzy na temat kodów kreskowych lub szkolenia projektantów.

Centralne przechowywanie etykiet i dostęp do nich z dowolnego miejsca

NiceLabel Cloud zawiera scentralizowany system przechowywania wszystkich etykiet. Uzyskaj dostęp do najnowszych, aktualnych szablonów etykiet w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej.

Zdalne zarządzanie wszystkimi drukarkami przez Internet

Centrum sterowania w NiceLabel Cloud oszczędza czas i zapewnia, że drukarki są gotowe do pracy. Można udostępniać drukarki i aktualizować sterowniki rodziny drukarek, zarządzać ustawieniami drukarek dla setek drukarek oraz definiować formanty oparte na rolach przyznające użytkownikom dostęp do drukarek lokalnych.

Gwarancja dokładności dzięki integracji z danymi produktów

Loftware NiceLabel Cloud integruje drukowanie etykiet z danymi produktów, zapewniając jedno źródło informacji i zapobiegając błędom i błędom etykietowania.
Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby firm każdej wielkości, Loftware NiceLabel Cloud umożliwia również integrację drukowania z systemem ERP lub innymi aplikacjami biznesowymi w chmurze lub lokalnie, takimi jak SAP, MS Dynamics, Workday, NetSuite,...

Łatwe skalowanie drukowania w całej firmie

Dzięki Loftware NiceLabel Cloud możesz łatwo rozszerzyć etykietowanie na różne działy, a także na partnerów biznesowych, w tym dostawców, producentów kontraktowych i zewnętrznych dostawców usług logistycznych.

Brak infrastruktury IT? Sprawa rozwiązana.

NiceLabel Cloud jest hostowany w chmurze Microsoft Azure, która zapewnia wysoką dostępność i bezpieczne przechowywanie informacji o etykietach. Korzystasz z najnowocześniejszej technologii w branży, dzięki czemu możesz skupić się na swojej działalności i osiągnąć szybszy czas osiągania korzyści. Dzięki Loftware NiceLabel Cloud masz pewność, że dane etykiet są bezpieczne i zawsze dostępne.

Nicelabel to jeden z najczęściej używanych na świecie programów do projektowania i drukowania etykiet, kodów kreskowych.

Program Nicelabel umożliwia, projektowanie profesjonalnych etykiet w prosty sposób. Kilka kliknięć myszy pozwala połączyć kody kreskowe, grafikę i informację tekstową w najbardziej profesjonalną etykietę.

Nicelabel posiada wbudowany tryb podglądu w czasie rzeczywistym i podgląd druku w którym wyświetlane są informacje z zewnętrznych źródeł danych. Tak więc ostatnie drobne zmiany mogą zostać naniesione nim końcowa etykieta zostanie wydrukowana.

Pliki do pobrania: