Masz pytania?
 
 22 424-12-40, 22 427-50-90
NiceLabel Designer Express - program do drukowania etykiet

NiceLabel Designer Express - program do drukowania etykiet

Producent: NiceLabel

Symbol: NLDEXX001S

Nicelabel to jeden z najczęściej używanych na świecie programów do projektowania i drukowania etykiet, kodów kreskowych. Nicelabel Designer Express to podstawowy moduł zawierający podstawowe funkcje niezbędne do przygotowania i wydruku etykiet.

Dostępność: tel.
Zapytaj o indywidualną ofertę:
tel. 22-424-12-40, email:
demo

Nicelabel to jeden z najczęściej używanych na świecie programów do projektowania i drukowania etykiet, kodów kreskowych.

Program Nicelabel umożliwia, projektowanie profesjonalnych etykiet w prosty sposób. Kilka kliknięć myszy pozwala połączyć kody kreskowe, grafikę i informację tekstową w najbardziej profesjonalną etykietę.

Nicelabel posiada wbudowany tryb podglądu w czasie rzeczywistym i podgląd druku w którym wyświetlane są informacje z zewnętrznych źródeł danych. Tak więc ostatnie drobne zmiany mogą zostać naniesione nim końcowa etykieta zostanie wydrukowana.

Wydanie Nicelabel Designer Express umożliwia użycie najczęściej wykorzystywanych funkcji. Zawiera wszystkie możliwości dotyczące użycia w projekcie etykiet tekstu, grafiki, kodów kreskowych.

    Funkcje programu Nicelabel Express

  • Projektowanie wyglądu etykiety
  • Umieszczanie danych tekstowych
  • Wstawianie obrazków i grafik drukowanych na etykietach
  • pobieranie danych z zewnętrznych plików np plików tekstowych TXT oraz XLS / Excel