Masz pytania?
 
 22 424-12-40, 22 427-50-90

Pomoc dla uzytkownikówPrezentujemy Państwu zestaw porad, które mogą być przydatne przy wyborze oraz użytkowaniu oprogramowania i urządzeń z zakresu Auto-Id.

    Pomoc dotyczy szerokiej gamy urządzeń oraz oprogramowania m.in:
  • Drukarki etykiet
  • Drukarki kart
  • Skanery / czytniki kodów - zarówno kodów kreskowych jak i kodów 2D np QRcode
  • Terminale mobilne / komputery przenośne
  • Oprogramowanie do projektowania i drukowania etykiet
Jak dobrać rozdzielczość głowicy

Drukarki etykiet mogą pracować z różnym poziomem jakości. Wyznacznikiem tego jest rozdzielczość głowicy drukującej. Ten artykuł pomoże w wyborze odpowiedniej rozdzielości drukarki

Jak dobrać odpowiedni materiał etykiet

Szeroki wybór materiałów do produkcji etykiet umożliwia zastosowanie etykiet w wielu nawet bardzo wymagających projektach. Z tego artykułu dowiesz się na co zwrócić uwagę wybierając materiał na etykiety.

YMCK, YMCKO, YMCKOK - taśmy do drukarek kart

Dobór odpowiedniej taśmy do drukarki kart plastkikowych może wydawać się niełatwy. Zapraszamy do zapoznania się z krótki poradnikiem, z kórego dowiesz się czym różnią się poszczególne rodzaje taśm i w jakich sytuacjach można je zastosować

Czym różnią się etykiety termiczne od termotransferowych

Poznaj różnicę między dwoma popularnymi metodami etykietowania.
W naszym najnowszym artykule wyjaśniamy, jak technologie etykiet termicznych i termotransferowych wpływają na trwałość, koszty i zastosowania etykiet.
Dowiedz się, która metoda najlepiej sprawdzi się w Twojej działalności!

Skaner, drukarka etykiet do Systemu EZD

Jakie urządzenia doborac aby sprawnie współpracowały z systemem EZD.
Z tego dokumentu dowiesz się na co zwrócić uwagę, aby w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania w kontekście drukowanie i skanowania dokumentów.

W jakich branżach najlepiej sprawdzą się terminale mobilne?

Terminale mobilne zyskują na popularności w wielu sektorach dzięki swojej wszechstronności i efektywności. Szczególnie dobrze sprawdzają się w logistyce, handlu detalicznym oraz w magazynowaniu, gdzie przyspieszają procesy, zwiększają dokładność i ułatwiają zarządzanie zapasami. Dowiedz się, które branże czerpią największe korzyści z wykorzystania tych zaawansowanych urządzeń.