Zostań PRO!
InsERT nexo PRO z rabatem do 80%


Programy handlowe InsERT GT

Programy Subiekt GT i wiele innych – łatwiejsze zarządzanie każdym przedsiębiorstwem

Skuteczne zarządzanie małym, średnim czy dużym przedsiębiorstwem wymaga nie tylko zatrudnienia specjalistów w danej dziedzinie czy sprowadzania wysokiej klasy towarów, ale też odpowiedniego oprogramowania. W naszej ofercie znajdziesz specjalne systemy Insert GT w tym programy Subiekt i podobne. To ułatwienie na zróżnicowanym polu działania w rozwoju przedsiębiorstwa!

Oprogramowanie ułatwia zarządzenie firmą na różnym poziomie – od etapów rozliczeniowych, przez ewidencję pracowników po segregowanie towarów. Software takie jak programy Subiekt oraz inne z wersji GT marki Insert pełnią szeroką rolę i na pewno przydadzą się każdemu przedsiębiorcy.

subiekt_gt
Insert program magazynowy Subiekt GT
Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi działu handlowego. Jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw: sklepów, hurtowni, magazynów, składów, fabryk, zakładów rzemieślniczych itp.
cena: 945.00 zł netto
więcej kup teraz
gestor_gt
Insert program CRM Gestor GT
moduł CRM przeznaczony jest do kompleksowej obsługi kontaktów z klientami. Umożliwia ewidencje kontaktów z kontrahentami, tworzenie zestawień szans sprzedaży, zbiorcze wysyłanie maili do klientów itp.
cena: 699.00 zł netto
więcej kup teraz
rewizor_gt
Insert program finansowo-księgowy Rewizor GT
System finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac. Dodatkowymi atutami programu są atrakcyjna cena i prosta obsługa.
cena: 1 795.00 zł netto
więcej kup teraz
rachmistrz_gt
Insert program księgowy KPiR Rachmistrz GT
Doskonała propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm.
cena: 495.00 zł netto
więcej kup teraz
gratyfikant_gt
Insert program kadrowo-płacowy Gratyfikant GT
Nowoczesny system kadrowo-płacowy, polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.
cena: 1 745.00 zł netto
więcej kup teraz
vendero
Insert Vendero - witryna / sklep internetowy
Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.
cena: tel. zł netto
więcej kup teraz
Subiekt-123
Insert program magazynowy w chmurze Subiekt 123
przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Dostęp przez stronę WWW umożliwia prace z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
cena: 14.90 zł netto
więcej kup teraz
zarezerwuj-pl
Insert portal rezerwacji Zarezerwuj.pl
to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online.
cena: 290.00 zł netto
więcej kup teraz
portal-biura
Insert Portal Biura dla biur rachunkowych / skanowania OCR
wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych: Rewizorem nexo, Rewizorem GT, Rachmistrzem nexo i Rachmistrzem GT.
cena: tel. zł netto
więcej kup teraz

Do czego służy oprogramowanie Subiect GT i podobne?

Programy serii Insert GT pomagają m.in. w zarządzaniu działem handlowym, usprawnieniu kontaktu z klientem hurtowym czy detalicznym, ułatwiają dokonywanie rozliczeń księgowych czy finansowych oraz wspierają funkcjonowanie działu kadr i płac. Dzięki tym programom dokonasz pełnej ewidencji towaru przyjętego, wskażesz jakie środki budżetu firmy zostaną przeznaczone na premie świąteczne, a także przejdziesz przez cały proces zamówienia.

Z pewnością programy Subiekt GT czy CRM Gestor GT są stworzone dla ambitnych przedsiębiorstw, które chcą usprawnić funkcjonowanie i zależy im na rozwoju sprzedaży, produkcji czy możliwości handlowych.

Jakie programy Insert GT znajdziesz w naszym asortymencie?

Mamy wysokiej klasy oprogramowanie z serii Insert GT. Znajdziesz u nas między innymi programy Subiekt GT, Gestor GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT czy Gratyfikant GT. Jeżeli chcesz przetestować ich możliwości, możesz sprawdzić wersję Subiekt Demo. Ta okrojona wersja ułatwi sprawdzenie czy dany software nada się do działania w Twojej firmie.

W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania programów, ich przeznaczenia lub wdrożenia w firmie – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy kompleksowej odpowiedzi w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.