PROMOCJA - Licencje Insert Nexo PRO z rabatem 70%.subiekt_gt
Subiekt GT
Program przeznaczony jest do kompleksowej obsługi działu handlowego. Jest doskonale przystosowany do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw: sklepów, hurtowni, magazynów, składów, fabryk, zakładów rzemieślniczych itp.
cena: 799.00 599.25 zł netto
więcej kup teraz
gestor_gt
Gestor GT
moduł CRM przeznaczony jest do kompleksowej obsługi kontaktów z klientami. Umożliwia ewidencje kontaktów z kontrahentami, tworzenie zestawień szans sprzedaży, zbiorcze wysyłanie maili do klientów itp.
cena: 699.00 524.25 zł netto
więcej kup teraz
rewizor_gt
Rewizor GT
System finansowo-księgowy przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych, jak i biur rachunkowych, posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej, a dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac. Dodatkowymi atutami programu są atrakcyjna cena i prosta obsługa.
cena: 1499.00 1124.25 zł netto
więcej kup teraz
rachmistrz_gt
Rachmistrz GT
Doskonała propozycja dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak również dla biur rachunkowych, które zajmują się ewidencjonowaniem zapisów księgowych wielu firm.
cena: 449.00 336.75 zł netto
więcej kup teraz
gratyfikant_gt
Gratyfikant GT
Nowoczesny system kadrowo-płacowy, polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.
cena: 1499.00 1124.25 zł netto
więcej kup teraz
vendero
Vendero - witryna / sklep internetowy
Prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu - szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW.
cena: tel. zł netto
więcej kup teraz
Subiekt-123
Subiekt 123
przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania. Dostęp przez stronę WWW umożliwia prace z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.
cena: tel. zł netto
więcej kup teraz
zarezerwuj-pl
Zarezerwuj.pl
to wygodna aplikacja webowa umożliwiająca kompleksowe zarządzanie rezerwacjami i rejestracjami online.
cena: tel. zł netto
więcej kup teraz
portal-biura
Portal Biura
wygodna aplikacja webowa będąca miejscem kontaktu klienta z biurem rachunkowym. System jest w pełni zintegrowany z programami księgowymi wykorzystywanymi w biurach rachunkowych: Rewizorem nexo, Rewizorem GT, Rachmistrzem nexo i Rachmistrzem GT.
cena: tel. zł netto
więcej kup teraz