Masz pytania?
 
 22 424-12-40, 22 427-50-90
Opaski identyfikacyjne dla noworodków Zebra na rękę - do drukarek Zebra HC100 ZD510

Opaski identyfikacyjne dla noworodków Zebra na rękę - do drukarek Zebra HC100 ZD510

Producent: Zebra

Zapytaj o indywidualną ofertę:
tel. 22-424-12-40, email:

Opaski identyfikacyjne dla noworodków

- przeznaczone dla noworodków, umożliwiają niezwykle prosty sposób umieszczenia jej na ręku do pacjenta lub opiekuna.

Umożliwiają łatwą identyfikację noworodków w szpitalach, przychodniach, mogą być także wykorzystywane na imprezach plenerowych.

Opaski identyfikacyjne dla noworodków dostęne są w wielu rozmiarach, kolorach oraz mogą być wykonane z różnych materiałów.

Opaski dla noworodków w formie kaset - do drukarek opasek Zebra HC100, ZD510

KolorRozmiarNawójNazwaOpak.
zb.
Cena / szt Dost. Kup
ZebraBiały19x195 260Opaski identyfikacyjne dla noworodków białe 19x195
Symbol: 10031289K
1 szt311.20

Opaski dla noworodków w formie rolki - do drukarek etykiet

KolorRozmiarNawójNazwaOpak.
zb.
Cena / szt Dost. Kup
ZebraBiały50x178 275Zebra Z-Band NewbornSoft 50x178 mm opaski na 50x178
Symbol: 10007909
6 szt343.30

Z-BAND Ultrasoft Ultra miękka, elastyczna opaska na nadgarstek wykonana z termicznego tworzywa sztucznego z samoprzylepnym zamknięciem zapewniająca doskonałą odporność na większość środków dezynfekujących ręce. Rozmiary dla noworodków, noworodków i niemowląt, dostępne w kolorze białym. Możliwość skanowania do 14 dni. Bez lateksu.

Z-Band Direct Soft Infant Samolaminująca opaska na rękę z termicznym samoprzylepnym polipropylenowym zamknięciem Z-Band Fusion jest idealna do użytku w wyspecjalizowanych szpitalach, w których średni pobyt pacjenta przekracza 14 dni. Samolaminująca konstrukcja chroni wydrukowany tekst i kody kreskowe. Zaawansowany kształt i konstrukcja ułatwia montaż i pozwala oprzeć opaskę na nadgarstku, aby umożliwić szybkie skanowanie, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort pacjenta.

Z-Band Fusion Samolaminująca opaska na rękę z termicznym samoprzylepnym polipropylenowym zamknięciem Z-Band Fusion jest idealna do użytku w wyspecjalizowanych szpitalach, w których średni pobyt pacjenta przekracza 14 dni. Samolaminująca konstrukcja chroni wydrukowany tekst i kody kreskowe. Zaawansowany kształt i konstrukcja ułatwia montaż i pozwala oprzeć opaskę na nadgarstku, aby umożliwić szybkie skanowanie, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort pacjenta.

Z-Band Direct Klasyczne termiczne opaski polipropylenowe z bezpośrednim zamknięciem. Dostępne w rozmiarach dla noworodków, noworodków i niemowląt oraz w 7 kolorach. Możliwość skanowania do 14 dni. Bez lateksu. Działa z większością drukarek Zebra.

Z-Band Quickclip Klasyczna opaska na rękę z termicznego polipropylenu zapinana na zatrzask. Dostępne w rozmiarach dla noworodków i niemowląt. 6 opcji klipów w kolorze. Możliwość skanowania do 14 dni. Bez lateksu. MR-Safe. Działa z większością drukarek Zebra.

Z-Band 400 Biała opaska termotransferowa z samoprzylepnym zapięciem. Dostępne w rozmiarze dla noworodków. Współpracuje z większością drukarek termotransferowych Zebra.

Z-Band Fun Jednodniowa, termiczna opaska polipropylenowa z zamknięciem samoprzylepnym. Dostępna w 7 kolorach. Idealny do stosowania np. dla uczestników atrakcji na powietrzu o niewielkiej podatności na kontakt z wodą, takich jak karnawał, wesołe miasteczko, festiwale, zoo, koncerty i kluby nocne. Działa z większością drukarek Zebra.

Z-Band Splash Wielodniowe, bezpośrednie termiczne opaski polipropylenowe ze specjalnym, wodoodpornym, samoprzylepnym zamknięciem odpornym na działanie wody. Dostępne w 7 kolorach. Idealne do parków wodnych, kurortów i linii wycieczkowych. Działa z większością drukarek Zebra